hf
REKLAMY
Pokud máte v plánu pod jakýkoliv článek vložit reklamu, buďte alespoň té slušnosti a napište pár slov týkajících se daného textu... Ráda vám pak vyhovím. :-)

Rok sem, rok tam aneb Hledá se kamarád/ka

21. května 2018 v 12:06 | Phera |  Deník
Dobrý den přátelé,
rok se s rokem sice nesešel, ale zase tak vzdálené to není. Přátelé, téměř rok jsem sem nic nepřidala. Událo se hodně věcí a všechno je jinak, jenomže nemám příliš sílu se ve všem nimrat, takže roční souhrn mého života nebude. Pf, koho by to také zajímalo, že? Lidské osudy nás zajímají pouze, když danou osobu známe.

V prvé řadě bych chtěla zdůraznit/oznámit, že v reportu z Malty v nejbližší době pokračovat nebudu. Důvod je prostý a zároveň velmi soukromý, ovšem abych na vás nepůsobila úplně nezdvořile, odpovím vám velice stručně. Člověk, se kterým jsem tam jela mi tak nehorázně ublížil, že nejsem schopná se prohrabovat těmito fotkami a vzpomínat. Zkrátka, okamžiky, při kterých jsme byli ve svém čase s danou osobou šťastni, nám posléze činí ta nejhorší utrpení.

Uvědomila jsem si jednu věc, že já vlastně vůbec nemám ve svém okolí žádné kamarády, resp. kamarádky. Nemám s kým chodit ven, s kým provádět nějaké společné akce, chybí mi spřízněná duše. Pravda, hodně se bavím s jedním kamarádem, jenomže on se jaksi přestává chovat jako kamarád a ačkoliv vím, že jemu mohu říct všechno a on mě vyslechne a neřekne mi, že jsem hloupá, nemohu mu říct všechno.
Kdysi tedy jo, ale nyní se situace změnila v tom, že mě začal (nejspíš) milovat, a tak není úplně vhodné mu vypravovat mé milostné trable. To by mu asi nepřidalo a mně by to taky vadilo. Asi by na mě v duchu křičel: "Ty debile, co si stěžuješ, že tě nikdo nemá rád, když jsem tu, kurva, já?!".
Vztahové problémy jsou zlo! Zlatě, když jsem byla malá a mé největší trauma bylo, že kluk, který se mi ve školce líbil, mě, hajzl jeden, štípnul do ruky.

Něco se mnou asi je. Proč si tak těžko hledám kamarády a proč mě stejně nakonec nějak opustí? Zase tak zlý tvor snad nejsem.
Hledá se prostě jen osoba v mém věku, co by mi rozuměla a měla alespoň částečně podobné zájmy.
Miluji hudbu - metal, ráda zahrádkařím, pěstuji byliny, z těch pak vařím. Můj největší experiment v poslední době byla kopřivová polévka. Zní to pofidérně, ale je to opravdu dobré! Opravdu! Ráda tvořím, pletu košíčky z pedigu, štrikuji, háčkuji. Jsem taková, jak se v "mamynkovském" slangu říká, motalinka. Motalinka/metalistka/bylinkářka, téměř 22 let, snad nemůže být tak těžké najít někoho podobného. Tak ráda bych si s někým poklábosila o sušení bylin, nebo kde kupuje kelímky na mastě.
Ach jo, život je těžký. :-(

Motlainko, bylinkářko nebo metalistko, ozvi se! :-D

S přáním hezkého dne,
Phera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 erin-dixx erin-dixx | Web | 28. května 2018 v 7:18 | Reagovat

Já kamarády moc nemám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
| design by: nahodila-nahoda.cz | obrázky použity z google.cz | text v záhlaví: Dymytry |