hf
REKLAMY
Pokud máte v plánu pod jakýkoliv článek vložit reklamu, buďte alespoň té slušnosti a napište pár slov týkajících se daného textu... Ráda vám pak vyhovím. :-)

Nezkrotná touha po sexu není omluva

10. června 2016 v 15:12 | Phera |  Deník
Zdravím,
dnes v noci se mi zdál sen, který mě inspiroval k sepsání tohoto článku. Již si přesně nepamatuju, jak to celé vlastě probíhalo, ale utkvěla mi jedna scéna.

Byli jsme s mým přítelem a jedním naším společným kamarádem venku, šli jsme na nějakou túru, nebo výpravu - přesně nevím. Najednou, jak to tak bývá, se děj přesunul úplně jinam a ocitli jsme se v domě mé babičky. Vypadalo to tam, jako normálně, ale ze způsobu jakým jsme se o ní bavili bylo poznat, že má babička zemřela (nejspíš se mi do snu prolnul fakt, že můj dědeček měl před pár dny pohřeb a žil s babičkou právě v tomto domě.) náš kamarád tento dům zdědil a nyní tam normálně žije. Já byla hrozně unavená, tak jsem si lehla na "kamarádovo" kanape a omlouvala se mu, že mu ležím v posteli, ale že se mi chce hrozně spát a jsem nesmírně unavená. Můj přítel už chtěl jít pryč a snažil se mě přesvědčit, ať vstanu z "kamarádova" kanape a jdu. Já jsem se v jakémsi malátném stavu vymlouvala, že na tomhle kanapi jsem lehávala, když jsem byla malá a že to vůbec nevadí, když budu u kamaráda spát, ať jde sám... Nevím, jestli odešelúplně, ale já měla takový vnitřní pocit, že je jenom na záchodě a každou chvíli se vrátí. Velice opatrně jsem vstala z gauče, přistoupila ke kamarádovi, který seděl v tureckém sedu na podlaze (tuším, že před sebou měl nějaké předměty a něco dělal, ale již nevím co). Stála jsem přímo za ním, projela jsem mu rukou vlasy směrem odzdola nahoru, dala mu pusu na krk, takovou docela žhavou, za což bych se měla stydět, protože on není můj chlap.
Z dáli jsem zaslechla kroky a já jsem věděla, že je to můj přítel, rychle jsem si sedla vedle kamaráda do stejného sedu a tvářila se, jakoby nic, ale ono něco!


Můžete mi oponovat, že to nic není, že je to pouze sen a ve snech se zdávají kdejaké zvrhlosti. Například, že spíte se svojí třídní učitelkou, která má penis, ačkoliv vůbec nejste na holky a vaše učitelka vás nevzrušuje (a ani nemá penis). Ale tohle je jiný případ, protože ten kamarád mě vzrušuje a já jsem i na kluky..
V nedávné době se s kamarádem rozešla holka - šlo o mou dlouholetou kamarádku, která nás dva vlastně představila... No, ono to bylo vlastně trochu složitější. Já a on jsme se prapůvodně setkali na jednom nejmenovaném koncertě (že by mí oblíbení Dymytry?) Stáli jsme vedle sebe v přední řadě, já si ho všimla, ale v tu dobu jsem si nebyla jistá, zda si všimnul on mě. Hrozně se mi líbil už tehdy, ale dal se dohromady s mou kamarádkou, která nás jeden druhému představila a já koukala, jako tele, protože toho kluka, jsem přece znala! Nu což.. On měl zase dlouholetého kamaráda, kterého mi v podstatě dohodil a nyní jsme spolu za pár dnů dva roky. Toliko do uvedení celé situace...

Jenomže, jak jsem již zmínila, s kamarádem se rozešla má kamarádka a já byla jediná komu si chodil stěžovat.. Snažila jsem se ho nějak podpořit, protože i já jsem si prošla podobným zklamáním z předešlého vztahu (Ach ano, taky mě nechala holka… to ponechám bez komentáře), ale nečekala jsem, že začne vykládat o tom, že lituje toho, že mě tehdy na tom koncertě neoslovil, že jsem se mu moc líbila a že se mě snažil nějak dotknout, jestli to vím... V mačkanici lidí jsem to tehdy opravdu nezaznamenala, ale neměla jsem mu já trubka přiznávat, že se mi tehdy také hned líbil, protože jsem tím rozpoutala vlnu milostných přiznání a jelikož jsem měla zrovna v tu dobu krizi se svým přítelem, který se ke mě nezachoval zrovna hezky, vnímala jsem kamaráda, jako ideálního muže. Pletl mi hlavu různýma pitomostma o tom, že bych si zasloužila více hýčkat a nosit na rukou a blá, blá. Tak jsem to utla. Řekla jsem mu, ať mi tyhle věci nepíše a neříká, že mám přítele a že mi to vadí.
Ale ono mi to nevadilo, v tom je ten průšvih. Mě se to naopak velice líbilo, protože se mi líbí i nadále a způsob, jakým jsme se navzájem provokovali a flirtovali, mě dost bral - ha, co bral, vzrušoval! A to je špatné. Kdybych já zjistila, že se můj přítel s nějakou holkou baví způsobem, jaký se začíná ubírat naše konverzace, asi bych ho zabila. Proto jsem to utla, protože se to nedělá.

Na nějakou dobu se se mnou kamarád přestal bavit úplně. Asi si špatně vyložil mé přání, že tímto způsobem se bavit nechci.. Nu což.
Je to tak 14 dní, kdy jsme jeli na hudební festival, kde měl být i onen kamarád... My přijeli společně s mým přítelem, kámoš nás někde vyzvednul a už byl dost kvalitně opilý. Můj přítel měj na prd náladu, takže se sním nedalo ani chlastat,ani mluvit, ale ani to mi moc nevadilo, protože v opilosti jsem brzo dohnala kamaráda. Přítel šel někam do háje a nechal nás tam samotné. Pařili jsme, jako normálně, přiťukávali jsme si, zpívali a pak chtěl možná trochu zopakovat situaci tehdy na koncertě Dymytry, kdy se mě nenápadně dotkne.. Opravdu hodně nenápadně mi sáhnul na prsa... Já jsem se hned naježila, protože se to nedělá, ale proč se mi to v hloubi duše od něj líbilo? Zanedlouho se k nám přidal přítel a donesl pití. Stála jsem tam tak vedle těch dvou chlapů a napadla mě chlípná myšlenka, JAKÉ BY TO BYLO S OBĚMA NARÁZ?

Vždycky jsem chtěla prožít nějakou trojku a toto se mi, v tu opileckou chvilku, zdálo, jako velice dobrý nápad. Oba dva mě přitahují a vzrušují. Já přitahuju a vzrušuju je. V čem by byl problém? Ale své myšlenky jsem si nechala pro sebe.
Musela jsem si přiznat, že po sexu s kamarádem opravdu toužím, ale jak moc silná musí být touha, aby ospravedlnila nevěru?

Dříve jsem si myslela, že sex souvisí s láskou, pokud toho člověka nemiluju, tak s ním přeci nemůžu mít sex! A naopak, pokud někoho miluju, tak proč mít sex s jiným mužem? Obzvlášť, když mám vesměs pravidelný sex?
Asi budu muset přehodnotit to, co jsem si myslela. Láska a sex opravdu můžou být dvě odlišné věci. Člověk asi nepotřebuje lásku k tomu, aby mohl někoho vojet, stačí, když ho bude daná osoba přitahovat.
Ale nikdy asi nepochopím nevěru pouze pro sexuální chtíč. "Víš zlato, když my jsme to už čtrnáct dní nedělali" - také jsem již tuto výmluvu slyšela a toto opravdu nedokážu pochopit.
Já si myslím, že když má někdo někoho opravdu upřímně rád a má toho člověka v hlavě, tak ho prostě nemůže jen tak podvést, i kdyby byl třeba opilej. Nevím, asi to nejde.. Již jsem byla opilá několikrát a několikrát se mi v opilosti naskytla možnost se vyspat s někým jiným, (dobře, pokaždé v tom figuroval ten kamarád) ale pokaždé jsem, řekla, že nechci.

Sice se cítím provinile za to, že mám neustále myšlenky na šoust s tím cizím mužem, ale na druhou stranu se cítím silná, protože mám své limity a to je asi v dnešní době moc důležité..

Pro své ospravedlnění - to má asi snad plno lidí, že se jim někdo líbí natolik, že by s ním hupsli do postele, ale zase ne natolik, aby to udělali a že by byli schopní se do něj zamilovat, žít s ním, mít děti a zestárnout. Tuto výsadu musí mít jen jeden člověk a to je ten pravý muž, ten kterého miluju a se kterým žiju a chci žít.

I když, co já vím? Jsou různí lidé, bez zábran a studu. Možná jim závidím jejich nespoutanost a to, že zažijí plno věcí a ze všeho nejvíc, že se za své činy nestydí... Kdybyc se nestyděla pak sama před sebou, třeba bych také byla nezkrotná a nespoutaná.

V soukromém životě i v pracovním jsem si oblíbila jednu zásadu. Dělej věci tak, aby jsi se za své chování nemusela sama před sebou stydět.. A také tak, abych si své jednání dokázala sama v sobě obhájit.. I když to je irelevantní, protože i špatné věci se dají dobře obhájit, když daná osoba věří, že to třeba nešlo jinak.

No, tato otázka by byla asi na dlouhé filozofování..
Jaký názor na nevěru vedete vy?


Phera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JB JB | 1. července 2016 v 13:43 | Reagovat

Nerad bych se pouštěl do nějakýho hodnocení. Líbila se mi tam ta scéna s propojením zážitků, že vlastně chceme zopakovat něco z minulosti, ale líp. Bylo to napínavý a myslím, že sis i sama odpověděla...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
| design by: nahodila-nahoda.cz | obrázky použity z google.cz | text v záhlaví: Dymytry |